421
90509

Per Gummeson

(Sweden, 1858-1928)
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Hammer price
Unsold
Per Gummeson
(Sweden, 1858-1928)

Flodlandskap

Signerad P. Gummeson och daterad -89. Duk 22 x 36 cm.