439
120423

Carl Johan Granberg

(Sweden, 1853-1916)
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Hammer price
Unsold
Carl Johan Granberg
(Sweden, 1853-1916)

"Victoria"

Signerad C. L. Granberg och daterad 1882. Duk 57 x 82 cm.

Lagningar