642
124451

Birger Berndtson

(Sweden, 1890-1940)
7 000 - 8 000 SEK
610 - 697 EUR
639 - 730 USD
Hammer price
5 600 SEK
Birger Berndtson
(Sweden, 1890-1940)

"Hus vid Ryssviken, Nacka"

Signerad B. Berndtson. Akvarell 56 x 72,5 cm.