672
122643

Lotten Rönquist

(Sweden, 1864-1912)
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Hammer price
Unsold
Lotten Rönquist
(Sweden, 1864-1912)

"Bondstuga i Dalarna"

Signerad L.Rönquist och daterad 1902. Duk 75 x 65 cm