738
126165

Hans Emil Jahn

(Norway, 1834-1902)
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Hammer price
17 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
Hans Emil Jahn
(Norway, 1834-1902)

Marin med amerikanskflaggat fartyg

Signerad H. Jahn och daterad 23 april 1887. Duk 81,5 x 127,5 cm.

Lagningar