77
110847

LJUSSTAKAR, ett par, av Peter Gillmans änka, Stockholm 1800.

3 000 - 3 500 SEK
287 - 334 EUR
325 - 380 USD
Hammer price
2 400 SEK
Bidding requires special pre approval.

Tenn. Räfflat skaft på fyrsidig genombruten fot. Höjd 25 cm.

Skador, lagningar, ljusmanschetter saknas.