81
80229

Anna Palm de Rosa

(Sweden, 1859-1924)
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Hammer price
26 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sweden, 1859-1924)

Stockholms ström med Katarina kyrka i bakgrunden

Signerad Anna Palm de Rosa. Stockholm. Akvarell 44 x 74 cm.