81
80229

Anna Palm de Rosa

(Sweden, 1859-1924)
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Hammer price
26 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
Anna Palm de Rosa
(Sweden, 1859-1924)

Stockholms ström med Katarina kyrka i bakgrunden

Signerad Anna Palm de Rosa. Stockholm. Akvarell 44 x 74 cm.