85
88437

Robert Lundberg

(Sweden, 1861-1903)
30 000 - 35 000 SEK
2 650 - 3 090 EUR
2 760 - 3 220 USD
Hammer price
Unsold
Robert Lundberg
(Sweden, 1861-1903)

"Ottefåglar"

Signerad Rob. Lundberg och daterad Stockholm -92. Duk 44 x 72,5 cm.