88
111615

Wilhelm von Gegerfelt

(Sweden, 1844-1920)
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Hammer price
13 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt
(Sweden, 1844-1920)

Strandlandskap, Torekov

Signerad W v Gegerfelt och daterad -96. Duk 46,5 x 61,5 cm.