894
127845

Okänd konstnär 1900-tal

8 000 - 10 000 SEK
700 - 875 EUR
737 - 922 USD
Hammer price
Unsold
Okänd konstnär 1900-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk. 1900-tal.

Elegant dam. 79 x 69.

Smärre dukskador, färgbortfall. Krackelyrer samt skrapmärken.