90
111641

FAT, flintgods, 1800-tal.

1 000 - 1 500 SEK
89 - 133 EUR
93 - 139 USD
Hammer price
500 SEK
FAT, flintgods, 1800-tal.

Ovalt med dekor i blått av kinesiserande dekor av flodlandskap. Längd 46 cm.

Kantglasyrslitage.