906
128709

FIGURINER, ett par. Holland, Delft, 1700/1800-tal.

2 000 - 3 000 SEK
177 - 266 EUR
185 - 278 USD
Hammer price
9 500 SEK

Fajans. I form av kor. Polykromt måleri. Längd 15 cm.

Ställvis slitage.