958
129809

POTTSKÅP, 1700-talets andra hälft. Italien.

8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Hammer price
17 500 SEK

Mahognyfanerad. Svängd form. Höjd 70, längd 60, bredd 34,5 cm. Nyckel medföljer.

Renoverad, kompletterad, ställvis maskstungen.