112
73827

Fritz von Dardel

(Sweden, 1817-1901)
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Hammer price
5 400 SEK
Fritz von Dardel
(Sweden, 1817-1901)

"Söndag i Vestergöthland"

Signerad Fv Dardel och daterad 1853. Akvarell 19 x 23 cm.