1130
127817

SANDALETTER, ett par, Colette, 1970-tal.

300 - 500 SEK
29 - 48 EUR
33 - 54 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.

Remmar i genomskinnlig och svart plast. Lackrem runt vrist. Storlek 9 enl märkning. Märkt med etikett samt metalletikett under :"Colette". Klackhöjd 7,5 cm.

Smärre slitage.

More information

Originalkartong medföljer.