1130
127817

SANDALETTER, ett par, Colette, 1970-tal.

300 - 500 SEK
26 - 44 EUR
28 - 46 USD
Hammer price
Unsold

Remmar i genomskinnlig och svart plast. Lackrem runt vrist. Storlek 9 enl märkning. Märkt med etikett samt metalletikett under :"Colette". Klackhöjd 7,5 cm.

Smärre slitage.

More information

Originalkartong medföljer.