166
134423

Ljusstakar, ett par. Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft.

4 000 - 5 000 SEK
383 - 479 EUR
433 - 542 USD
Hammer price
9 500 SEK
Bidding requires special pre approval.

Förgylld brons. Klockformad fot. Reliefdekor av bladformationer. Höjd 25,5 cm.