341
134439

OKÄND KONSTNÄR Dam med parasoll

4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Hammer price
3 600 SEK
Bidding requires special pre approval.

Signerad E. Walker. Akvarell och täckvitt 34 x 52 cm.