363
92677

KARMSTOLAR, ett par. Louis XV.

10 000 - 15 000 SEK
958 - 1 440 EUR
1 080 - 1 630 USD
Hammer price
6 000 SEK
Bidding requires special pre approval.

Bonade. Svängd stoppad rygg. Svängda ben. Snidad dekor av blommor. Sittplymå. En kallstämplad I.DES.ESTRE.

Skador, lagningar, maskstungna, en skadad ryggspjäle medföljer.