481
132475

Fransk konstnär 1700-tal

10 000 - 12 000 SEK
958 - 1 150 EUR
1 080 - 1 300 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
Fransk konstnär 1700-tal

Landskap med franskt slott

Signerad Butay. Duk 35 x 49 cm.

Lagning. Krackeleringar.