504
140367

LJUSSTAKAR, ett par, silver. Pehr Blommert, Gävle 1826.

3 000 - 5 000 SEK
285 - 474 EUR
326 - 543 USD
Hammer price
3 400 SEK
Bidding requires special pre approval.

Empire. Delfinskaft på rund klockad fot. Höjd 11-11,5 cm.

Skador, lagningar.