516
140521

STOLAR, 7 st, England, 1800-tal.

Mahogny. Genombruten rygg. Stoppad sits. Raka godronnerade ben.

Lagningar.

Droit de suite: No
Estimate:

28 000 - 30 000 SEK

2 630 - 2 820 EUR

2 510 - 2 690 USD

Hammer price:
Unsold
Saleroom notice

Correct estimate 28.000-30.000 SEK.