522
140539

KARMSTOL, SAMT STOLAR, ETT PAR, 1800-tal.

1 000 - 1 500 SEK
89 - 133 EUR
93 - 139 USD
Hammer price
Unsold

Mahogny och mahognybonat trä. Genombruten rygg med tvärslå. Stoppad sits. (3)

Lagningar.