559
140675

DÖRRÖVERSTYCKE. Italiensk barockstil, 1800-tal.

3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Hammer price
5 800 SEK
Bidding requires special pre approval.

Förgyllt och försilvrat. Snidad dekor av bladformationer och blommor. Längd 171, höjd 32 cm.

Lagningar, skador.