567
140317

BORD, E. Schwarz, Schweiz, sannolikt 1980-tal.

20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Hammer price
20 000 SEK

Glasfiber-inplastat i form draperad duk. Signerat E. Schwarz, Neumark 17, Schweiz. Längd 225 cm, bredd 95 cm, höjd 72 cm.

Ytan med smärre repor och slitage.