577
141113

STOLAR, fem stycken. "Point". Jonas Bohlin, Källemo AB, Värnamo 1980-talets senare del.

6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Hammer price
8 200 SEK

Svart skinn och krom.

Smärre slitage.