584
141341

STOLAR, 4 st, Sverige 1930-tal.

2 000 - 2 500 SEK
175 - 219 EUR
182 - 228 USD
Hammer price
4 600 SEK

Stålrör, klädsel av svart galon.

Senare klädsel. Slitage.