604
123689

SPEGEL, 1700-tal.

4 000 SEK
353 EUR
368 USD
Hammer price
Unsold
SPEGEL, 1700-tal.

Fanerad med mahogny. Uppsvängt krön. Höjd 76, bredd 34 cm.

Smärre fanerskador.