663
142975

HYLLA, Fiam Italien, 1980-talet.

8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Hammer price
Unsold

Glas. Rak form, långsidorna svagt utställda nedtill. Fem hyllplan med fasade kanter. Märkt: "FIAM (Pesaro) Italy". L och B 49,5 (nedtill) och L och B 33 (upptill), H 205.

Smärre slitage.