78
129773

Bord, Sverige 1930-tal.

5 000 - 6 000 SEK
454 - 545 EUR
483 - 579 USD
Hammer price
3 600 SEK
Bord, Sverige 1930-tal.

Runt med tennskiva, svartlackerad benställning, hyllplan, tre runda ben. Diameter 56 cm, höjd 61 cm.

Slitage.

Saleroom notice

Renovated, repainted.