97
132521

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ. 1700-tal.

4 000 - 5 000 SEK
383 - 479 EUR
433 - 542 USD
Hammer price
2 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ. 1700-tal.

Valnöt och ek. Framsargen med stiliserad mussla. Svängda framben med rocailler. Stoppad sits och ryggstöd.

Skador, lagningar, kompletteringar.