742
184381

An Emile Gallé Art Noveau cameo glass vase, France, signed.

2 000 SEK
177 EUR
187 USD
Hammer price
3 100 SEK
For condition report contact specialist
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Överfång i violett med dekor av blommor mot gultonad fond. Signerad Gallé. Höjd 11,5 cm.