66
185643

A Hermès silk scarf "Soleil de soie"

Siden. Signerad "Latham", märkt "HERMÈS PARIS" samt med C. Konstnärens fullständiga namn; Caty Latham. 1995. 89 x 89 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

1 200 - 1 500 SEK

113 - 141 EUR

108 - 135 USD

Hammer price:
1 700 SEK
More information

I originalkartong.

For condition report contact specialist
Anna Wessman
Anna Wessman
Appraiser
+46 (0)708 10 86 14