68
190896

A Hermès silk scarf "Proues"

1 000 - 1 200 SEK
89 - 106 EUR
93 - 111 USD
Hammer price
1 000 SEK
For condition report contact specialist
Anna Wessman
Anna Wessman
Appraiser
+46 (0)708 10 86 14
A Hermès silk scarf "Proues"

Siden. Signerad "Ledoux", märkt "HERMÈS PARIS" samt med C. Konstnärens fullständiga namn; Philippe Ledoux. 1973. 89 x 89 cm.