71
190709

A Hermès silk scarf, "Ramses"

Siden. Signerad "RYBAL", märkt "HERMÈS PARIS" samt med C. Konstnärens fullständiga namn: Vladimir Rybalchenko. 88 x 88 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

1 200 - 1 500 SEK

113 - 142 EUR

115 - 144 USD

Hammer price:
1 800 SEK
For condition report contact specialist
Anna Wessman
Anna Wessman
Appraiser
+46 (0)708 10 86 14