81
190532

A Hermès silk scarf, "Rencontre Océane"

Siden. Signerad "Annie Faivre", märkt "HERMÈS - PARIS" samt med C. 2001. 89 x 89 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

1 200 - 1 500 SEK

129 - 161 EUR

Hammer price:
4 000 SEK
Related content

I originalkartong.

For condition report contact specialist
Anna Wessman
Anna Wessman
Appraiser
+46 (0)708 10 86 14