84
190555

A Hermès silk scarf

Siden. Signerad, märkt "HERMÈS PARIS" samt med C. 89 x 89 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

1 000 - 1 200 SEK

108 - 129 EUR

Hammer price:
1 200 SEK
For condition report contact specialist
Anna Wessman
Anna Wessman
Appraiser
+46 (0)708 10 86 14