125
206272

Italiensk skola 1700-tal

(Italy)
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Hammer price
Unsold
Italiensk skola 1700-tal
(Italy)

Italian school 18th century. Landscape with ruin

Canvas 83 x 100 cm.

Krackelyrer, lagningar.