663
193015

Sophus Jacobsen

(Norway, 1833-1912)
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.
Sophus Jacobsen
(Norway, 1833-1912)

Vinterlandskap med kyrka (Winter landscape with church)

Signed S. Jacobsen. Canvas 48,5 x 65,5 cm.

Krackelerad, slitage.