135
217923

A rococo mirror, 18th Century.

5 000 - 4 000 SEK
436 - 349 EUR
456 - 365 USD
Hammer price
7 000 SEK

Height 73 cm.

Smärre dekorskador. Senare glas. Delvis senare förgyllning. Bakstycke saknas.