A Jonas Bohlin oak and iron chair "Sto", Stockholm 1990.
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
879 - 1 050 EUR
933 - 1 120 USD
Vasarahinta
10 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin
Järn och ek. Signerad STO 70/70 JONAS BOHLIN 1990.
Obetydligt slitage.
Muut tiedot
"STO" ritades för utställningen "Möbler som Gestalt" 1990.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui