267
93611

Carl Abraham Rothstén

(Ruotsi, 1826-1877)
Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK
3 550 - 5 320 EUR
3 700 - 5 560 USD
Vasarahinta
60 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Carl Abraham Rothstén
(Ruotsi, 1826-1877)

Stockholms inlopp

Signerad C. Abr. Rothsten och daterad 1868. Duk 63 x 85 cm.