411
74457

Okänd konstnär 1800-talets första hälft

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Vasarahinta
1 500 SEK

Dam med broderad mössa

Miniatyr. Gouche på ben, oval 6 x 4,5 cm. Innefattningen i guld stämplad Stockholm 1824.