410
90057

Erik Le Moine

(Ruotsi, 1780-1859)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Vasarahinta
1 500 SEK
Erik Le Moine
(Ruotsi, 1780-1859)

Empireman med röda epåletter

Miniatyr. Signerad Le Moine pinx och daterad 1831. Akvarell, oval 10 x 8 cm.