827
89619

A Louis XVI Console dessert.

Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK
3 110 - 3 550 EUR
3 270 - 3 740 USD
Vasarahinta
35 000 SEK
A Louis XVI Console dessert.

Fanerat med mahogny. Beslag och lister av mässing. Skiva av vit marmor. I sargen låda. Nedtill hyllplan. Längd 117, bredd 42, höjd 94 cm.

Lagad skiva, fanerlagningar.