986
73977

A French Empire mantel clock.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 330 - 1 780 EUR
1 390 - 1 850 USD
Vasarahinta
28 000 SEK
A French Empire mantel clock.

Förgylld brons. Flora och Amor på molnformationer. Längd 26, höjd 51,5 cm. Pendel medföljer.

Skador, en vinge lös.