Signerad J. Stridbeck del och daterad 1730. Kritteckning. Bladstorlek 45 x 30 cm.
Alkuperä - Provenienssi
Tidigare i kapten J E Hagdahls samlingar, Stockholm.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui