417
146873

Johann Stridbeck

(Saksa, 1707-1772)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Johann Stridbeck
(Saksa, 1707-1772)

Figurkomposition

Signerad J. Stridbeck del och daterad 1730. Kritteckning. Bladstorlek 45 x 30 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Tidigare i kapten J E Hagdahls samlingar, Stockholm.