74
140743

Alfred Wahlberg

(Ruotsi, 1834-1906)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Alfred Wahlberg
(Ruotsi, 1834-1906)

Höstlandskap

Signerad Alfr. W-g och daterad 5/9 -89. Pannå 18 x 27 cm.