82
160551

Gustaf Rydberg

(Ruotsi, 1835-1933)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
7 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Gustaf Rydberg
(Ruotsi, 1835-1933)

Skånskt kustlandskap

Signerad G. Rydberg och daterad 1887. Pannå 27 x 39,5 cm.