92
112231

Herman Lindqvist

(Ruotsi, 1868-1923)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
958 - 1 150 EUR
1 080 - 1 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Herman Lindqvist
(Ruotsi, 1868-1923)

Sommardag, Västkusten

Signerad H. Lindqvist och daterad -07. Duk 55,5 x 42 cm.